Bytové domy

Víte, že stále ještě 7 domů z 10 nemá správně nastavenou pojistnou částku a jsou podpojištěné? 

Aktualizovali jste vaši pojistnou smlouvu v posledních třech letech?

Máte ve smlouvě pojištěnou odpovědnost předsedy a místopředsedů? 

Víte, že průměrná cena opravy výtahů se pohybuje mezi 30.000 - 40.000 Kč? Máte je pojištěné?

V Olomouci prakticky nenajdete dům, který by někdy nebyl poškozen sprejery! Znáte cenu opravy? Pohybuje se v průměru 15.000Kč.

 

Váš bytový dům pojistíme od A do Z. Pomůžeme Vám s nastavením pojistných částek tak, abyste mohli vklidu spát. Jsme jednička v pojištění nemovitostí v Olomouci. 

 

Co lze pojistit?

Se všemi náležitostmi pojistné ochrany Vašeho domu rádi pomůžeme. V Olomouci a okolí jsme pojistili již desítky bytových domů. Jedná se o naši specializaci, ve které se neustále zlepšujeme a posouváme kupředu. Naší ambicí je stát se vyhledávanou stálicí v Olomouci v oblasti pojištění bytových domů a majetku všeobecně. Po různých zkušenostech s konkurencí věříme, že to není nereálný cíl. Špičkové pojištění spolu s profesionálem v oboru, to je to nejcenější pro Vás a Váš majetek můžete najít. Dále už nemusíte hledat, kontaktujte nás a domluvte si schůzku. Můžeme se potkat u dobré kávy na naší kanceláři v centru Olomouce nebo přímo u Vás. 

Každé pojištění je šito na míru Vašemu domu. Vyjednáme Vám tu nejvýhodnější možnou cenu při zachování veškerých kvalit. Nabízíme pouze to nejlepší od nejsilnější světové pojišťovny. Pojištění od malých pojišťoven, které se objeví a zase zmizí u nás nehledejte.

Pro Váš bytový dům je připravena nejširší škála připojištění, která lze na českém trhu najít. Zajistíme Vám nejen základní rizika, mezi které patří např. požár, vodovnodní škody atp., ale především různá další rizika, která už tak běžná nejsou (např. Allrisk strojní zařízení - pojištění výtahů na všechna rizika, které si lze představit). U jednotlivých rizik lze vybírat limity pojištění, ty spolu s Vámi nastavíme přesně na míru Vašemu bytovému domu. Pojištění tak bude přesně odpovídat Vašim potřebám.

 

 

Možnosti pojištění
budova (SVJ, družstvo…)
movité věci
odpovědnost za škodu (včetně odpovědnosti statutárního orgánu SVJ apod.)
elektronika a strojní zařízení (výtahy, kotelny…) proti všem rizikům
vandalismus (i sprejerství bez zjištěného pachatele)
zatečení atmosferických srážek
pojištění skel
vybavení hydrantové skříně a mnoho dalších…

Kontakt

Adresa

Tylova 963/2,

Olomouc 77900

Mgr. Jakub Vyskočil

Zavolejte nám : +420 608 821 800

E-mail : jakub.vyskocil@iallianz.cz